Aplikacja Conference4me na IEEE CloudCom 2011!

Aplikacja Conference4me na IEEE CloudCom 2011!
Aplikacja Conference4me, stworzona przez PCSS, będzie wykorzystywana podczas trzeciej edycji konferencji IEEE CloudCom (29.11. – 01.12.2011) odbywającej się w Grecji.

Conference4me, nazywana asystentem uczestnika konferencji lub wystawy, to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne, oparte o najnowsze technologie. Aplikacja oferuje stały dostęp do aktualizowanej na bieżąco agendy spotkania oraz innych materiałów informacyjnych, umożliwiając m.in. zaplanowanie udziału w poszczególnych sesjach, jak również śledzenie aktualnie trwających sesji. Aplikacja dostarcza informacje: ogólne o konferencji, sesjach, wystawcach, prezenterach, umożliwiając łatwy dostęp do informacji z różnych perspektyw, linki do innych wydarzeń.

Conference4me może być łatwo użyty dla praktycznie dowolnej konferencji czy wystawy. Kolejną, po Future Internet Week, międzynarodową konferencją, na której wykorzystana zostanie aplikacja jest IEEE CloudCom 2011. Przez 3 dni – od 29 listopada do 1 grudnia – podczas spotkań i warsztatów specjaliści z całego świata dyskutować będą o tematach skupionych wokół computingu.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć tutaj.