Boomerang: „na żywo” w Sieci

Boomerang: „na żywo” w Sieci
Jak będąc naukowcem z pomysłem porozumieć się z inwestorem? Jakich kompetencji potrzebuje naukowiec by nawiązać współpracę z VC? Na te i inne pytania spróbują dopowiedzieć Bartłomiej Gola (SpeedUp) i Arkadiusz Hajduk (Huge Thing) podczas kolejnego spotkania w ramach Boomeranga (13.12.2012 r.) Transmisja ze spotkania oraz połączenie z poszczególnymi ośrodkami przeprowadzona zostanie za pomocą usługi naukowej interaktywnej telewizji HD projektu PLATON.

Najbliższe spotkanie Boomeranga skupiać się będzie na temacie „Między pieniądzem a nauką – Venture Capital w Polsce”. Zaproszeni goście – Bartłomiej Gola (SpeedUp Group) i Arkadiusz Hajduk (Huge Thing) spróbują przybliżyć cienie i blaski bycia VC w Polsce.

Podczas spotkania odbędzie się wideokonferencja z udziałem ośrodków z Bydgoszczy, Lublina, Warszawy, Łodzi, Torunia oraz Częstochowy. Transmisja z wydarzenia oraz połączenie z pozostałymi miastami przeprowadzone zostanie za pomocą usługi naukowej interaktywnej telewizji HD projektu PLATON.