EuroPolTech 2015: Secor i ARM

EuroPolTech 2015: Secor i ARM
Podczas 7. edycji Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EuroPolTech 2015 (15-17 kwietnia, Warszawa) na wspólnym stoisku z Polską Platformą Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprezentowano m.in. aplikację do rozpoznawania mowy dyktowanej ARM oraz projekt SECOR.

PCSS, na wspólnym stoisku z Polską Platformą Bezpieczeństwa Wewnętrznego, zaprezentowało rozwiązania wykorzystujące technologię automatycznego rozpoznawania mowy, opracowane z myślą o służbach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa. Zwiedzający ekspozycję targową mieli możliwość zapoznania się z aplikacją do rozpoznawania mowy dyktowanej ARM oraz systemem Tekstowej Indeksacji Nagrań do wyszukiwania fraz słownych w dużych bazach akustycznych.

Na stoisku zaprezentowany został również projekt SECOR, realizowany przez PCSS wspólnie z Wojskowym Instytutem Łączności oraz firmą ITTI Sp. z o.o., obejmujący budowę zaawansowanego systemu detekcji anomalii w sieciach oraz wykrywania działań nieuprawnionych.