Konkurs VR Project organizowany przez Laboratorium Szkoły Przyszłości PCSS

Konkurs VR Project organizowany przez Laboratorium Szkoły Przyszłości PCSS

Projekt skierowany jest do uczniów klas 7-8 oraz nauczycieli. Aplikacje, w imieniu swoich klas (maksymalnie 32 osobowych), składać mogą wychowawcy lub nauczyciele. O nagrodę może starać się też grupa minimum 6, maksymalnie 15 nauczycieli. Wówczas aplikację składać może wybrany przedstawiciel – nauczyciel.

Szczegóły konkursu pojawią się w regulaminie 1 marca 2019 roku na stronie EduLab PCSS. Już teraz wiadomo, że aby zdobyć nagrodę uczestnicy będą musieli do północy 30 kwietnia 2019 r. opracować koncepcję rozwiązania technologicznego, projektu, narzędzia lub usługi wykorzystującej technologię VR lub AR i przysłać opis swojego pomysłu.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 20 maja 2019 r., a zwycięzcy otrzymają zaproszenie na letnie, jednodniowe spotkanie z VR w Laboratorium Szkoły Przyszłości Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego.

Jesteś kreatywny i lubisz wyzwania? Interesuje Cię najnowsza technologia? Zbierz kolegów z klasy i weź udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy do udziału w konkursie VR Project organizowanego przez Laboratorium Szkoły Przyszłości PCSS.