Nagroda Stand Award na AAL Forum 2018 w Bilbao dla projektu PaletteV2

Nagroda Stand Award na AAL Forum 2018 w Bilbao dla projektu PaletteV2
Projekt PaletteV2, którego PCSS jest partnerem, otrzymał na tegorocznym AAL Forum 2018 w Bilbao Stand Award Prize. Tradycyjnie, nagrodę tę przyznaje komisja złożona z reprezentantów seniorów pochodzących z kraju organizatora Forum, po zapoznaniu się z prezentowanymi na wystawie będącej częścią wydarzenia rozwiązaniami.

W tym roku o tym, kto otrzyma wyróżnienie zdecydowali przedstawiciele Rady Seniorów Prowincji Vizcaya. Jest to tym samym potwierdzenie solidnej pracy wykonanej przez zespół projektowy – koncepcja platformy i jej prototyp znalazły uznanie reprezentantów docelowej grupy użytkowników rozwiązań opracowywanych w ramach Programu AAL. Nagrodę odebrali przedstawiciele koordynatora – Geneva University Hospitals.

Przypomnijmy, że partnerem projektu jest PCSS. Szczególne słowa uznania należą się Katarzynie Jackowskiej oraz Maciejowi Bogdańskiemu z Działu Usług Internetu Przyszłości, którzy od początku udziału PCSS w projekcie dbają o perfekcyjne zaprojektowanie i wykonanie interfejsu użytkownika platformy. Podziękowania składamy także Mikołajowi Buchwaldowi i Natalii Mroczek, którzy dołączyli do zespołu projektowego latem tego roku, wnosząc spory wkład na końcowym etapie realizacji projektu.