Warsztaty STEM na X Kongresie TIK w edukacji

Warsztaty STEM na X Kongresie TIK w edukacji

Kongres TIK w Edukacji to spotkanie dla dyrektorów szkół oraz przedstawicieli jednostek administracji publicznej odpowiedzialnych za organizację oświaty. W trakcie dwóch dni Kongresu (19-20.05.) poruszone zostaną najistotniejsze kwestie dotyczące zmian w polskiej edukacji. Podczas wydarzenia odbędą się liczne zajęcia warsztatowe, jedne z nich poprowadzi Zbigniew Karwasiński z Laboratorium Innowacyjnej Edukacji PCSS.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas Kongresu podejmowane będą najważniejsze dla polskiej edukacji tematy, będzie to również sposobność do spotkania wybitnych specjalistów oraz okazja do wymiany doświadczeń.

Pierwszego dnia odbędą się warsztaty „STEM – Rewolucje” czyli jak Laboratoria przyszłości mogą odmienić edukację STEM, które poprowadzi Zbigniew Karwasiński – trener, konsultant ds. edukacji w Dziale Zaawansowanej Wizualizacji i Interakcji Poznańskiego Centrum Superkomputerowo–Sieciowego, specjalista ds. kompetencji cyfrowych. Lider Zespołu Laboratorium Innowacyjnej Edukacji PCSS w Poznaniu.

Więcej informacji na temat Kongresu: https://kongres.tikwedukacji.pl.