Zapraszamy na 2. edycję warsztatów „Przemysł 4.0” dla MŚP

Zapraszamy na 2. edycję warsztatów „Przemysł 4.0” dla MŚP

Serdecznie zapraszamy na inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw, dotyczący Przemysłu 4.0, który odbędzie się 21 i 22 listopada 2019 w siedzibie PCSS. Warsztat skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, które chcą się przyjrzeć temu, w jaki sposób nowoczesne technologie cyfrowe, o których tak dużo się mówi, mogą przynieść konkretne korzyści firmie. Uczestnicy usłyszą bezpośrednio od ekspertów w jakich przypadkach inwestycje w nowe rozwiązania przekładają się na zyski.

Celem szkolenia jest zainspirowanie menadżerów z MŚP to tego, aby rozwijali firmy i zwiększali zyski poprzez wdrożenie rozwiązań 4.0. Uczestnikom zostaną zaprezentowane przykłady zastosowania technologii cyfrowych w postaci gotowych produktów i instalacji przemysłowych. Biorąc udział w części demonstracyjnej, osobiście zapoznają się Państwo jak działa wirtualna rzeczywistość, roboty kolaborujące, druk 3D czy inne zaawansowane rozwiązania dedykowane firmom.

Spotkanie jest organizowane przez PCSS i Poznański Park Naukowo-Technologiczny ze środków Platformy Przemysłu Przyszłości, inicjatywy powołanej przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, aby rozwinąć krajowy ekosystem Przemysłu 4.0. Na przeszkolenie 1000 menadżerów w całej Polsce przewidziano w sumie niemal 3 miliony złotych. Dwudniowe szkolenia są organizowane w całej Polsce.

Warsztat odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2019 w Poznaniu, przy ul. Jana Pawła II nr 10 w siedzibie Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego.

Zapisy na szkolenia i agenda wydarzenia dostępna jest TUTAJ.

Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.