Zapraszamy na warsztaty Art & Science Lab

Zapraszamy na warsztaty Art & Science Lab

Od 9 września 2023 roku zapraszamy na cykl warsztatów oraz wykładów, dotyczących łączenia praktyk artystycznych, technologicznych i naukowych. Wydarzenie jest realizowane we współpracy pomiędzy Fundacją Instytutu Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk, Laboratorium art&science PSNC Future Labs oraz Pawilonem, odziałem Galerii Miejskiej Arsenał.

W ramach trzech weekendowych spotkań prelegentki i prelegenci poruszą tematyki związane ze stosowaniem immersyjnych technologii multimedialnych, Ai, interaktywności czy realizacji praktyk badawczo artystycznych i ich adaptacji w procesie twórczym i artystycznym.

Podczas wydarzeń zrealizowane zostaną wykłady teoretyczne, praktyczne warsztaty, jak i poboczne wydarzenia artystyczne nawiązujące do tematyk cykli.

Szczegółowy plan wydarzeń dostępny jest na stronie Pawilonu.

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy za pomocą formularza. Na każdy warsztat obowiązuje oddzielny zapis. Udział w wykładach nie podlega zapisom.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu: Rozwój Sektorów Kreatywnych.