CORDIS bez tajemnic jak poruszać się po stronach 7. Programu Ramowego, warsztaty.

CORDIS bez tajemnic jak poruszać się po stronach 7. Programu Ramowego, warsztaty.
Branżowy Punkt Kontaktowy IT serdecznie zaprasza na warsztaty pt. „CORDIS bez tajemnic – jak poruszać się po stronach 7. Programu Ramowego”, które odbędą się 28.04.2010 r. w sali 1311 (13 piętro) Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego, przy ul. Dąbrowskiego 79a (biurowiec OMEGA) w Poznaniu.
Spotkanie poprzedzi rejestracja uczestników od godziny 9.45, zaś część merytoryczna rozpocznie o godzinie 10.00 i potrwa 1,5 godziny. Warsztaty podzielone będą na dwie części. Podczas pierwszej z nich dowiedzą się Państwo m.in. jak znaleźć informacje o otwartych konkursach, dokumentach i projektach realizowanych w 7. PR, zarejestrować swoją organizację w bazie 7. PR oraz jak szukać partnerów do projektów. Druga część warsztatów poświęcona będzie systemowi składania wniosków projektowych, zwanemu EPSS. Krok po kroku przedstawiona zostanie tu procedura rejestracji wniosku, a następnie jego uzupełniania i wysyłania do Komisji Europejskiej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do przyniesienia laptopów! W sali znajduje się dostęp do bezprzewodowego internetu, dzięki czemu na bieżąco będzie można śledzić strony CORDIS wskazane przez prowadzącego. Serdecznie zapraszamy!