O PCSS, Altair i projekcie PRACE-LAB na łamach tygodnika Computerworld

O PCSS, Altair i projekcie PRACE-LAB na łamach tygodnika Computerworld

W jednym z najpopularniejszych tygodników, poświęconych technologiom informatycznym oraz zarządzaniu, ukazała się rozmowa z dr. inż. Norbertem Meyerem – Kierownikiem Pionu Technologii Przetwarzania Danych Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego oraz koordynatorem projektu PRACE-LAB.

Projekt PRACE-LAB to najnowocześniejsza i największa infrastruktura obliczeniowa w Polsce. O tym jak działa, na czym polega rola PCSS – koordynatora projektu oraz jakie prace rozwojowe planowane są w jego ramach – przeczytać można na łamach tygodnika Computerworld.

Cała rozmowa z dr. inż. Norbertem Meyerem dostępna jest pod linkiem.

Computerworld to tygodnik menedżerów i informatyków, ukazujący się od 1990 roku, poświęcony technologiom informatycznym oraz zarządzaniu. Wydawany przez wydawnictwo IDG Poland S.A. Jednocześnie portal wiedzy związany z informatyką. Oprócz działalności wydawniczej i konferencyjnej, redakcja Computerworld jest organizatorem konkursu Lider Informatyki oraz zestawienia największych firm informatycznych TOP 200. W 2004 roku tytuł Lidera Informatyki otrzymał PCSS.