Otwarte zaproszenie do nowych pilotaży biznesowych w ramach EOSC DIH

Otwarte zaproszenie do nowych pilotaży biznesowych w ramach EOSC DIH

EOSC DIH ogłosiło drugie zaproszenie do składania ofert dla pilotaży biznesowych (EoI). Celem jest wsparcie przedsiębiorstw, opracowujących innowacyjne rozwiązania oraz – dzięki technologiom i usługom EOSC – pomoc we wprowadzaniu produktów i usług na rynek. Termin na składanie ofert mija 24 czerwca 2022 r.

Istnieje już kilka projektów pilotażowych EOSC DIH wykorzystujących usługi EOSC, które opracowują innowacyjne rozwiązania (i wprowadzają je na rynek) w różnych dziedzinach, takich jak sport i biomedycyna, bezpieczeństwo cybernetyczne i ochrona środowiska. Więcej informacji o bieżących projektach pilotażowych i historiach sukcesów można znaleźć TUTAJ.

Zaproszenie skierowane jest do firm typu start-up, spin-off, MŚP lub dużych przedsiębiorstw zainteresowany udziałem w EOSC DIH Business Pilot.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową EOSC Future.

EOSC DIH jest częścią projektu EOSC Future, który jest finansowany z programu Unii Europejskiej „Horyzont 2020” w zakresie badań naukowych i innowacji na podstawie umowy o dofinansowanie nr 101017536.