Panel dyskusyjny ITM_talks z udziałem dr Krzysztofa Kurowskiego

Panel dyskusyjny ITM_talks z udziałem dr Krzysztofa Kurowskiego

8 września o godz. 11 odbędzie się panel dyskusyjny ITM_talks – Wirtualnie o przemyśle ery cyfrowej zatytułowany „autonomia robotów i cyfrowa transformacja przemysłu”. Jednym z prelegentów będzie dr inż. hab. Krzysztof Kurowski, PCSS. Zapraszamy już dziś do zdalnego udziału w tym wydarzeniu.

To już druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia, którego pierwsza odsłona zgromadziła kilkaset osób zainteresowanych przemysłem przyszłości. Poruszone będą kwestie związane z autonomią robotów, robotyzację zakładów pracy, cyfrową transformacją czy wykorzystywaniem IoT w fabrykach i magazynach.

Wydarzenie jest organizowane przez grupę MTP. Partnerem głównym jest Politechnika Poznańska, a Partnerami merytorycznymi ABB oraz PCSS.

Wystąpienia wygłoszą również: Adam Drewniany, Prezes South Bay Solutions – znana persona w świecie IT, a także Michał Kaźmierczak, Dyrektor Biznesu Robotyki i Automatyki Przemysłowej ABB. Moderatorem panelu będzie dr inż. Krzysztof Walas z Instytutu Robotyki i Inteligencji Maszynowej Politechniki Poznańskiej.

Zarejestruj się na wydarzenie!