PCSS na KASSK 2019

PCSS na KASSK 2019

To już kolejny rok obecności PCSS na Konferencji Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych (KASSK). Hasłem tegorocznej edycji, która odbędzie się 29-31 marca 2019 r., jest „Szkoła i nauczyciel w obliczu cyfrowej transformacji”. Przypomnijmy, że konferencja skierowana jest dla nauczycieli i pracowników instytucji oświatowych, zainteresowanych nowoczesną, wysokiej jakości edukacją, dla tych którzy pragną się rozwijać i poszukiwać nowych, skutecznych metod kształcenia.

Wydarzenie, od 15 lat organizowane jest przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu, którą po reformie oświaty przekształcono w nowotomyskie gimnazjum.

Podczas tegorocznej edycji specjaliści z PCSS postarają się pobudzić uczestników do myślenia na temat roli projektów w szkole. Podczas warsztatów „Projekty z Taigą i Up2U” można będzie, nie tylko poznać narzędzia do zarządzania projektami, ale także przyjrzeć się sześciu błędom project menedżerów, których można uniknąć.

Jak co roku, uczestnicy KASSK będą mogli skorzystać z bogatej oferty wykładów, spotkań warsztatowo-seminaryjnych, ćwiczeń oraz uczestniczyć w panelach dyskusyjnych.