PCSS realizuje Konferencję TNC21 – tym razem całkowicie zdalnie

PCSS realizuje Konferencję TNC21 – tym razem całkowicie zdalnie
Podobnie jak w ubiegłych latach, ekipa techniczna PCSS realizuje tegoroczną konferencję TNC21 – The Networking Conference. Wydarzenie odbywa się w dniach 21-25 czerwca 2021, po raz pierwszy całkowicie online, a hasłem przewodnim jest „Making Waves”.

Przygotowania zaczęły się już kilka miesięcy temu, a ten tydzień obejmuje finalizację wszystkich działań organizacyjnych. Uczestnicy otrzymali dostęp do specjalnie przygotowanej platformy w ramach której mogą uczestniczyć w sesjach, oglądać studio konferencyjne, kontaktować się z pozostałymi gośćmi, a także brać udział w wydarzeniach towarzyszących, odwiedzać wirtualne stoiska sponsorskie czy przeglądać sesję posterową.

Powstały 2 studia transmisyjne – w Amsterdamie oraz w Poznaniu, skąd wydarzenie jest realizowane od strony technicznej, a także skąd odbywają się tzw. „wejścia na żywo” gospodarzy, którzy zapowiadają, komentują oraz zapraszają uczestników na kolejne sesje i wykłady.

Warto wspomnieć, że w tym roku liczba zarejestrowanych uczestników jest rekordowa i wynosi 1723 osób ze 105 krajów, w tym aż 41 pracowników PCSS. Według statystyk przygotowanych specjalnie na podsumowanie konferencji zdalny charakter TNC pozwolił zaoszczędzić 353 drzewa oraz 6 tysięcy godzin podróży uczestników.

Program Konferencji znajduje się pod adresem https://tnc21.geant.org/

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.