PCSS współorganizatorem European Robotics Week w Polsce

PCSS współorganizatorem European Robotics Week w Polsce

Połączenie robotyki oraz sztucznej inteligencji będzie motywem przewodnim tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Robotyki, która odbędzie się 14-16 listopada 2019 roku w Centrum Wykładowo-konferencyjnym Politechniki Poznańskiej. PCSS jest współorganizatorem wydarzenia w Polsce.

Europejski Tydzień Robotyki to cykl wydarzeń, który odbywa się w Polsce od 2011 roku. Tegoroczna edycja, której współorganizatorami są Politechnika Poznańska, PCSS oraz Europejska Fundacja Kosmiczna, gościć będzie w Poznaniu.

To właśnie w stolicy Wielkopolski, przedstawiciele najważniejszych w branży robotycznej firm i instytucji będą dyskutować o technologicznej przyszłości Starego kontynentu. Tegorocznym motywem przewodnim wydarzenia jest połączenie robotyki oraz sztucznej inteligencji.

Podczas eventu PCSS zaprezentuje zastosowania robotów we własnych projektach i produktach. Scenariusze zastosowania robotów obejmują obszary takie jak: edukacja, medycyna, rolnictwo, nowe media czy biblioteki cyfrowe.

Szczegółowy plan wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Zapraszamy od 14 do 16 listopada 2019 r. do Centrum Wykładowo-konferencyjnego Politechniki Poznańskiej (ul. Piotrowo 2 w Poznaniu).