Wideo: Przedstawiciele PCSS na scenie IMPACT’22

Wideo: Przedstawiciele PCSS na scenie IMPACT’22

Konferencja Impact to nie tylko przestrzeń do rozmów i dyskusji branżowych, mających realny wpływ na przyszłość. To wyjątkowe miejsce, w którym spotyka się biznes, nauka, nowoczesne technologie i administracja publiczna. Do dwudniowej dyskusji włączyli się przedstawiciele z największych światowych marek. PCSS, który był partnerem wspierającym wydarzenie, reprezentowali dr inż. Cezary Mazurek,  dr Mikołaj Buchwald oraz dr inż. Marcin Lawenda.

Pierwszego dnia konferencji (11.05.), w panelu „Mental Health & Wellbeing” dr Mikołaj Buchwald przedstawił prezentację „Ludzka twarz technologii: psychologia wsparta sztuczną inteligencją”.

Drugiego dnia na scenie Impact’22 pojawiło się dwóch przedstawicieli PCSS – dr inż. Marcin Lawenda wziął udział w dyskusji „Od zrównoważonego do inteligentnego rozwoju – jak połączyć klimat i technologię w miastach XXI w.?” w ramach ścieżki „Urban Next”.

Natomiast dyrektor PCSS – dr inż. Cezary Mazurek uczestniczył w panelu „Potencjał Europy w zakresie superkomputerów do opracowywania innowacyjnych rozwiązań dla medycyny, transportu i środowiska” w ścieżce „Industry 5.0”.