Współpraca PCSS z Platformą Przemysłu Przyszłości: zachęcamy do wypełnienia ankiety

Współpraca PCSS z Platformą Przemysłu Przyszłości: zachęcamy do wypełnienia ankiety

Planujesz transformację swojej firmy w kierunku Przemysłu 4.0.? Wypełnij ankietę na Platformie Przemysłu Przyszłości i samodzielnie sprawdź, na jakim etapie się znajdujesz.

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości powstała, żeby wzmacniać kompetencje i konkurencyjność przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie Polski, poprzez wspieranie ich transformacji w kierunku Przemysłu 4.0. Dzięki internetowemu narzędziu i odpowiedzi na 12 pytań, system przedstawi diagnozę i rekomendacje kierunkujące dalsze decyzje, związane z rozwijaniem strategii cyfryzacji w przedsiębiorstwie.

Narzędzie zostało zbudowane z uwzględnieniem kluczowych dla Przemysłu 4.0 aspektów rozwoju przedsiębiorstwa. Umożliwia respondentowi identyfikację etapu rozwoju firmy w kilkunastu wymiarach opartych na 3 filarach: Organizacja, Procesy i Technologie.

Rolą badania jest określenie aktualnego stanu dojrzałości cyfrowej przedsiębiorstwa, pokazanie wyzwań i zakresu potrzebnych zmian, których przeprowadzenie pozwoli firmie stać się organizacją zgodną ze standardami Przemysłu 4.0. Zapraszamy do korzystania z narzędzia.

Link do ankiety.