Konferencja „Chirurgia 2021 – co nowego?” ze studia PCSS

Konferencja „Chirurgia 2021 – co nowego?” ze studia PCSS

XII Konferencja „Chirurgia 2021 – Co Nowego?” odbędzie w 25-27 lutego 2021 roku tylko w formie online. Główne studio konferencyjne mieścić się będzie w siedzibie PCSS.

Ubiegłoroczna edycja konferencji gościła w Łodzi. W tym roku, ze względu na sytuację pandemiczną, organizatorzy zdecydowali się na kontynuację cyklu konferencji w bezpiecznej dla wszystkich formie online. Wydarzenie składać się będzie z wykładów, wygłoszonych przez najwybitniejszych polskich specjalistów, autorytetów w poszczególnych dziedzinach chirurgicznych. Zaproszeni goście podzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi naukowych osiągnięć, które miały miejsce w minionym roku m.in.: w chirurgii żołądka, jelita grubego, trzustki, wątroby, chirurgii endokrynologicznej, chirurgii przepuklin.

W ciągu trzech dni wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w najważniejszych dyscyplinach zabiegowych. Po wykładach będzie czas na wspólną dyskusję i wymianę doświadczeń, będzie to również doskonała okazja, żeby zadać pytania wszystkim wykładowcom.

PCSS będzie partnerem technologicznym konferencji, odpowiedzialnym m.in. za transmisję wydarzenia w Sieci oraz udostępnienie studia telewizyjnego na potrzeby konferencyjne. Poszczególni prelegenci połączeni zostaną poprzez przygotowany specjalnie  przez PCSS system web-konferencji.  Pozwoli on na zapewnienie lepszej jakości wideo. Całość wydarzenia transmitowana będzie w trzech dostępnych jakościach, a w czasie jej trwania uczestnicy, korzystając z czata, będą mogli zadawać prelegentom pytania.

Szczegółowy program wydarzenia, dostępny jest na stronie Konferencji.