O Laboratorium technologii interfejsów głosowych w serwisie realizator.pl

O Laboratorium technologii interfejsów głosowych w serwisie realizator.pl
Portal realizator.pl prezentuje aktualne informacje o nowościach z branży muzycznej. Skierowany jest przede wszystkim do grona osób zawodowo związanych z realizacją dźwięku i światła, pracowników studiów nagrań dźwiękowych, rozgłośni radiowych, stacji telewizyjnych, oraz techników scenicznych, dj-i i wszystkich pasjonatów technik dźwiękowo-oświetleniowych. Pod koniec listopada na stronach serwisu pojawił się artykuł poświęcony Laboratorium technologii interfejsów głosowych PCSS.
Portal realizator.pl prezentuje aktualne informacje o nowościach z branży muzycznej. Skierowany jest przede wszystkim do grona osób zawodowo związanych z realizacją dźwięku i światła, pracowników studiów nagrań dźwiękowych, rozgłośni radiowych, stacji telewizyjnych, oraz techników scenicznych, dj-i i wszystkich pasjonatów technik dźwiękowo-oświetleniowych. Pod koniec listopada na stronach serwisu pojawił się artykuł poświecony Laboratorium technologii interfejsów głosowych PCSS.

Serwis realizator.pl skupia się nie tylko na informowaniu o nowościach, przedstawia również reportaże z miejsc, które w obszarze profesjonalnego dźwięku i światła są warte przybliżenia. Są to studia nagrań dźwiękowych, studia radiowo-telewizyjne, firmy nagłośnieniowo-oświetleniowe. To również autorskie reportaże opisujące wydarzenia artystyczne od strony technicznej.

W listopadzie w dziale „Profil” pojawił się materiał dotyczący Laboratorium technologii interfejsów głosowych, działającego w PCSS.

Artykuł w całości dostępny jest TUTAJ.

Zapraszamy do lektury oraz do fotogalerii autorstwa Ireneusza Blocha.