Transmisja modlitwy różańcowej z Arcybiskupem Stanisławem Gądeckim

Transmisja modlitwy różańcowej z Arcybiskupem Stanisławem Gądeckim

To już drugie wydarzenie w ciągu ostatnich kilku dni współorganizowane przez PCSS, które ma na celu wsparcie społeczeństwa w obliczu zagrożenia koronawirusem. Po niedawnej transmisji spektaklu z Teatru Nowego w Poznaniu, w dniu dzisiejszym o godz. 20:30 zapraszamy na transmisję „Różańca z Arcybiskupem Stanisławem Gądeckim” z prywatnej kaplicy Rezydencji Biskupów na Ostrowie Tumskim.

Organizacja tego bezprecedensowego wydarzenia ma zupełnie inny „wymiar zastosowań audiowizualnych”, wychodząc naprzeciw potrzebom duchowym dzisiejszego lęku o własne zdrowie i życie w obliczu koronawirusowej pandemii. Pod kątem technologicznym, transmisja będzie realizowana „na żywo” z wykorzystaniem instalacji jedno-kamerowej, która będzie sterowana zdalnym dostępem do stworzonej ad-hoc mikroinfrastruktury nadawczej. W przypadku spektaklu w Teatrze Nowym użyto aż 9 kamer telewizyjnych obsługiwanych na miejscu przez zespół PCSS.

Transmisja odbędzie się w mediach społecznościowych: na profilu Facebookowym Archidiecezji Poznańskiej oraz archidiecezjalnym kanale YouTube.