Wyróżnienie dla PlatonTV

Wyróżnienie dla PlatonTV

Podczas gali konkursu Popularyzator Nauki w Polsce, organizowanego przez serwis Nauka w Polsce Polskiej Agencji Prasowej we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, PlatonTV znalazł się w zaszczytnym gronie piętnastu finalistów. W tym roku konkurs zorganizowano już po raz dwunasty.

​Popularyzowanie nauki to rodzaj misji, która daje też wiele satysfakcji. Wymaga jednak pasji, zaangażowania i ciężkiej pracy – uważają laureaci 12. konkursu Popularyzator Nauki 2016, najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu tego typu w Polsce.

Wyniki tegorocznych zmagań ogłoszono 15 grudnia w Warszawie, podczas uroczystej gali w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW). W konkursie nagradzane są osoby i instytucje, które pomagają innym lepiej zrozumieć świat i potrafią zainteresować osiągnięciami naukowymi osoby niezwiązane z nauką.

Naukowa Interaktywna Telewizja w Sieci PIONIER – PlatonTV została finalistą w kategorii Media. Gratulujemy wszystkim ekipom i ludziom związanym z tym projektem.