PCSS partnerem 20. Sympozjum „Oparzenia 2021”

PCSS partnerem 20. Sympozjum „Oparzenia 2021”

Trzydniowe wydarzenie (14-16.10.) organizowane jest przez Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Oddział Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. Partnerem technologicznym, realizującym m.in. bezpośrednią transmisję z Sympozjum, jest PCSS.

Sympozjum, organizowane w cyklu dwuletnim od ponad 50 lat, gromadzi znakomitych fachowców z szeroko pojętej dziedziny kombustiologii i chirurgii plastycznej. Tym razem spotkanie odbędzie się w formule on-line. Swoje osiągnięcia prezentować będą zespoły z wiodących polskich oraz zagranicznych ośrodków leczenia oparzeń. Poszczególne sesje będą miały charakter przeglądowy, prezentując wyniki zespołowej pracy przedstawicieli zawodów medycznych skupionych wokół ciężko oparzonych. Wydarzenie podzielone jest na 7 tematycznych sesji.

PCSS wesprze wydarzenie od strony technologicznej, odpowiadając za bezpośrednią transmisję Sympozjum w Internecie, z wykorzystaniem platformy medVC.

Szczegóły, dotyczące Sympozjum, znajdą Państwo TUTAJ.